O Firmie

KAMEL TEAM

Posiadamy wszystkie niezbędne zgody i licencje, uprawniające do wykonywania w pełnym zakresie, usług pomocy drogowej i transportu pojazdów osobowych, dostawczych oraz maszyn na terenie Polski oraz całej Europy.

30-letnie doświadczenie

30-letnie doświadczenie

Firma KAMEL Transport została założona na bazie ponad 30-lat doświadczeń w dziedzinie motoryzacji, transportu i napraw pojazdów. Od początku swojej działalności postawiliśmy główny nacisk na jakość świadczonych usług. Założenia te realizujemy konsekwentnie poprzez zakup nowoczesnych pojazdów i zatrudnianie tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Profesjonalny sprzęt i obsługa

Profesjonalny sprzęt i obsługa

Posiadamy wszystkie niezbędne zgody, certyfikaty i licencje, uprawniające do wykonywania w pełnym zakresie, usług pomocy drogowej i transportu pojazdów osobowych, dostawczych oraz maszyn na terenie Polski oraz całej Europy.
Wszystkie nasze pojazdy są poddawane regularnym przeglądom okresowym – zgodnie z obowiązującymi przepisami, co przekłada się na wysoki poziom precyzji i niezawodności.
Posiadamy własną stację kontroli pojazdów oraz auto-serwis, w którym wykonujemy naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Wykwalifikowani pracownicy

Wykwalifikowani pracownicy

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników o wysokiej kulturze osobistej, co jest szczególnie ważne dla zapewnienia usługi na najwyższym poziomie. Nasi kierowcy znają się na swojej pracy, co daje pewność że usługa zostanie przeprowadzona we właściwy sposób i w miłej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.